Home / Núñez's Heroics Hnal Liverpool Do Carabao Cupu V Posledních Osmi

Núñez's Heroics Hnal Liverpool Do Carabao Cupu V Posledních Osmi

Liverpool úspěšně postoupil do dalšího kola Carabao Cupu vydřeným vítězstvím 2:1 nad Bournemouthem, čímž se přiblížil dalšímu potenciálnímu vystoupení ve finále. Výkon možná nebyl podívanou, ale udělal to pro Reds, kteří jsou nyní jen dvě kola od finále Carabao Cupu. Hráči Bournemouthu a Liverpoolu si na znamení respektu po vydřeném zápase vyměnili Fotbalové Dresy .

Manažer Liverpoolu prozíravým krokem zařadil do základní sestavy jejich nejlepšího střelce Mohameda Salaha a jejich vynikajícího umělce v této sezóně Dominika Szoboszlaie. Byla to Salahova příležitost k nápravě poté, co minul penaltu při předchozí návštěvě Liverpoolu na Vitality Stadium v březnu. Salah však osobně zažil frustrující noc a snažil se výrazně zapůsobit. Jedinými dalšími hráči v základní sestavě, kteří se také podíleli na vítězství proti Nottingham Forest, byli Dominik Szoboszlai a Kostas Tsimikas.

Utkání bylo svědkem náročných prvních 31 minut, kdy se oba týmy potýkaly s podmínkami. Cody Gakpo nakonec prolomil patovou situaci a využil odraženou střelu Harveyho Elliotta, kterou Ionut Radu zachránil, a skóroval z bezprostřední blízkosti. S dramatickým nástupem Núñeze se osud Liverpoolu změnil. O deset minut později zajistil výhru parádním gólem Núñez. Vítězství nad Bournemouthem slavili fanoušci v Liverpool Dresy a těšili se na čtvrtfinále.

Liverpoolský triumf jim vynesl postup do osmifinále Carabao Cupu, kde se utkají s West Hamem. Remíza byla provedena po jejich vítězství nad Bournemouthem a Liverpool doufá, že jejich postup do této fáze je dobrým znamením pro potenciální návrat do Wembley a další šanci na zisk poháru Carabao Cup.