Home / Barcelona 2-1 Reverzní Real Madrid

Barcelona 2-1 Reverzní Real Madrid

V mimořádně napínavé bitvě La Ligy Barcelona doma zvrátila Real Madrid 2:1 a vyhrála v národním derby 3 vítězství v řadě. Barcelona vede v tabulce La Ligy před Realem Madrid o 12 bodů. Ani ne 10 minut hry Viniciusova přihrávka zasáhla hlavu Ronalda Arauja v Dresy FC Barcelona a odrazila se do sítě. Tímto vlastním gólem se Real Madrid dostal do vedení 1:0. Barcelona se po obdržení míče nevzdala. Na konci prvního poločasu Ronald Araujo přihrál míč do pokutového území a Roberto provedl doplňující střelu, aby vyrovnal skóre pro tým. Ve druhém poločase se oba týmy urputně utkaly, ale žádný platný gól nevstřelil. Právě když si fanoušci mysleli, že zápas skončí remízou. V odstávce sehrála Barcelona nádhernou spolupráci. Skvělou přihrávkou Lewandowského a asistencí Balda vstřelil Casey, který z lavičky vystoupil v FC Barcelona Fotbalové Dresy s číslem 19, historický gól. Barcelona nakonec vyhrála 2:1. Přestože vypadla v Lize mistrů a Evropské lize, výkon Barcelony v lize je velmi vzrušující. Tento zápas je zároveň 100. vítězstvím Barcelony proti Realu Madrid ve španělském národním derby. V ligové tabulce se náskok Barcelony před Realem Madrid rozšířil na 12 bodů. Ve srovnání s Realem Madrid musí soutěžit v Lize mistrů. Barcelona může veškerou energii věnovat lize. Šampionát La Ligy mohl skončit brzy.