Home / Manchester United 3:0 Nottingham Forest, Tiché Porozumění Bez Ronalda

Manchester United 3:0 Nottingham Forest, Tiché Porozumění Bez Ronalda

27. dne ve 20:00 místního času zahájili bojovníci vFotbalové Dresy Manchester United svůj první zápas Premier League po mistrovství světa. Hráli proti Nottingham Forest na Old Trafford.

V prvním poločase se Eriksson Rashford prosadil střelou, aby prolomil mrtvý bod, poté Martial provedl nízkou střelu, aby zvýšil skóre, a Yatesova hlavička byla proražena; ve druhém poločase Casemiro asistoval Fredovi, aby zpečetil vítězství. Nakonec Manchester United vyhraje 3:0 a sérii 2 výher v lize. Poté, co tým opustil Ronaldo, byl ofenzivní výkon Manchesteru United v přední části evidentně lepší a spolupráce byla plynulejší. Pro Manchester United může být správné rozhodnutí ukončit smlouvu s Ronaldem.

Také po 15 kolech soutěže se Manchester United dočasně umístil na pátém místě s 29 body a Chelsea na osmém místě s rozdílem 5 bodů. Arsenal pokračoval ve vedení se 40 body poté, co vyhrál předchozí den s 13 výhrami, 1 remízou a 1 prohrou. O 8 bodů zaostal obhájce titulu Manchester City, který měl o zápas méně.