Home / Manchester City A Manchester United Oba Vyhráli

Manchester City A Manchester United Oba Vyhráli

12. února měli fanoušci v Manchesteru skvělý den, ať už na sobě měli Fotbalové Dresy Manchester Citynebo Fotbalové Dresy Manchester United. Manchester City doma porazil Aston Villu 3:1; Manchester United porazil Leeds United 2:0.

V minulém kole prohrál Manchester City s Tottenhamem. Tentokrát změnili tým jako vzácná formace se třemi obránci. 4. minuta Mahrez rozehrál rohový kop, Rodri hlavou poslal míč dopředu a skóroval, Manchester City 1:0. Následně brankář Villy Martinez bravurně vyrazil střelu Gündoğana. 39. minuta Harland využil příležitosti při chybě soupeřovy hlavičky, v klidu prošel středem pokutového území, poté Gündoğan vysunul míč do prázdné brány a skóroval. Manchester City 2:0. Na konci prvního poločasu byl faulován Grealish, Manchester City vybojoval pokutový kop, dal ho Mahrez, Manchester City 3:0. Villa dal gól ve druhém poločase, nakonec Manchester City vyhrál 3:1.

Ve stejný den hrál Manchester United venku proti Leeds United. 80. minuta Rashford skóroval hlavou, Manchester United 1:0. O 5 minut později přišel z lavičky mladý Ganacho, zatlačil a skóroval. Manchester United nakonec vyhrál 2:0. Ačkoli nebylo snadné tento zápas vyhrát, vytrvalost týmu zapůsobila na všechny fanoušky, kteří nosí Manchester United Dresy Komplet.