Home / Tottenham Utrpěl První Porážku Sezóny 1-4

Tottenham Utrpěl První Porážku Sezóny 1-4

V 11. kole Premier League porazila Chelsea, která byla ve špatné formě, venku Tottenham, lídra průběžného pořadí Premier League, 4:1. O tomto londýnském derby se dá říct, že je docela vyhrocené. Pět gólů nebylo uznáno. Dva hráči Tottenhamu byli vyloučeni s červenými kartami a dva utrpěli zranění. Jackson v Fotbalové Dresy Chelsea předvedl hattrick za 23 minut a uštědřil Tottenhamu první porážku v sezóně. Jelikož Arsenal před tímto zápasem nečekaně prohrál 0:1 s Newcastlem United, stal se Tottenham před tímto zápasem jediným neporaženým týmem v Premier League. Soudě podle stabilních výkonů Tottenhamu v této sezóně jsou lidé obecně optimističtější ohledně toho, že Tottenham bude hrát doma v soutěži s Chelsea. V tomto zápase sice Tottenham začal fantasticky, ale nikoho by nenapadlo, že když Tottenham postoupil o 1 gól, byli Romero a Udoji vyloučeni s červenými kartami. Tottenham stále aktivně presoval, i když neměl početní převahu, projevoval velkou odvahu a houževnatost. Všichni hráči se na poslední chvíli nevzdali. Tento týmový duch byl působivý. I když nakonec zápas prohráli, tým získal podporu a respekt všech fanoušků Tottenhamu. V prvních 10 kolech Premier League dosáhl Tottenham vynikající bilanci 8 výher a 2 remíz. Porážka v této hře nejen utrpěla první porážku v lize pro Tottenham, ale také přišla o mnoho hlavních hráčů. Romero byl vyloučen přímo s červenou kartou a musí být suspendován na tři zápasy. Udoji nasbíral dvě žluté karty a byl vyloučen na jeden zápas. Hlavní střední obránce Van der Ven byl vystřídán v prvním poločase kvůli namožení stehen. Maddison, který obsadil pozici hlavního záložníka týmu, jakmile v této sezóně oblékl Dresy Tottenham Hotspur , byl také podezřelý ze zranění a byl vystřídán v prvním poločase. Doufáme, že Tottenham nebude touto porážkou ovlivněn, bude se moci rychle upravit a bude nadále bojovat s Manchesterem City o ligový šampionát.