Home / Lukaku Vstřelil Vítězný Gól A Pomohl Romům Vrátit Se K Výhře 2:1

Lukaku Vstřelil Vítězný Gól A Pomohl Romům Vrátit Se K Výhře 2:1

V 11. kole Serie A odehráli Roma doma vášnivý zápas proti Lecce. V prvním poločase si obě strany vyměnily útok a obranu, ale ani jeden neskóroval. Ve druhém poločase se v 72. minutě nejprve trefil Lecce a Řím zaostal za stavu 0:1. V nadstaveném čase Zalewski pomohl hlavičkou Azmounovi k vyrovnání skóre. Dybala na poslední chvíli asistoval Lukakuovi ke vstřelení vítězného gólu. Řím zázračně vstřelil dva góly v řadě a nakonec zvrátil Lecce 2:1. . Roma se tímto vítězstvím posunul na 7. místo průběžného pořadí se 17 body. V tomto utkání se Dybala vrátil po zranění a znovu oblékl Dresy AS Řím . Jeho návrat také dodává Romům a romským fanouškům silnou důvěru. Lukakuův výkon v Římě uznali i domácí fanoušci. Lukaku sice v této hře promarnil dobrý úmysl Dybaly a poslal pokutový kop do náruče soupeřova brankáře, naštěstí na poslední chvíli dokonal vykoupení a pomohl týmu úspěšně zvrátit. Toto vítězství znamená pro Roma a Lukaku hodně. Poté, co neprošel penaltou a nedokázal se prosadit v sérii útoků, se Lukaku v kritickém okamžiku prokázal vítězným gólem. Vítězství také pomohlo Roma vystoupat na 7. místo v průběžném pořadí. Tato hra umožnila lidem vidět kouzlo soutěžního sportu. Hráči v červených AS Řím Fotbalové Dresy ukázali svou vytrvalost, nikdy nevzdávajícího ducha a vynikající soutěžní stav tváří v tvář nepřízni osudu. Lukakuův vítězný gól v závěru se stal nejlepší interpretací tohoto vítězství. V dalších zápasech se těším, že si romský tým pod vedením Mourinha tento stav a bojovnost udrží a vytvoří pro Romy slavnou kapitolu.